Bugün: 25.05.2019

“Hedefe Ulaşmayı Çok Arzuluyoruz”

“Hedefe Ulaşmayı Çok Arzuluyoruz”
Giresunspor Kulüp Başkanı Mustafa Bozbağ, kimsenin başaramadığını başarmak adına yola çıktıklarını ve bunun içinde ter döktüklerini söyledi.08.06.2018 19:27
Giresunspor Kulüp Başkanı Bozbağ açık ve net konuştu: “Bana kalsa 25 oyuncunun 25’ini de gönderirim ama hocamız Metin Diyadin böyle olsun istemiyor.”

Giresunspor Başkanı Mustafa Temel Bozbağ, iç transferde oyuncu tutmaya sıcak bakmadığını ancak teknik adam Metin Diyadin’in raporu nedeniyle bazı isimlerle yeniden anlaştıklarını ifade etti.

Geride kalan sezonun ikinci yarısında büyük bir hayal kırıklığı yaşadığını ifade eden Başkan Bozbağ; “Yaşadıklarımı bir ben bilirim, bir de Allah. Şunu net söyleyebilirim ki geçen sezonun kadrosunda yer alan oyuncuların tamamına kırgınım. Bana kalsa 25 oyuncunun 25’ini de gönderirim ama hocamız Metin Diyadin böyle olsun istemiyor” dedi.

KİMSENİN BAŞARAMADIĞINI BAŞARMAK

2018-2019’un bitiminde görev sürelerinin dolacağını ifade eden Başkan Bozbağ; “Son senemizde bugüne kadar kimsenin başaramadığını başarmak istiyoruz. Ben bunu söylediğimde ve de gerçekleştiremediğimizde sosyal medyacılar hemen ortaya çıkıyor. Kaliteli bir kadro oluşturacağız ve gidebileceğimiz en iyi yere kadar gitmeye çalışacağız. Yetenek kadar karakter de çok önemli. Her ne yaşanırsa yaşansın ben karşımda adam görmek isterim. Olumlu ya da olumsuz ne olursa olsun önemli olan adam olmak” diye konuştu.

ANLAŞMA

Giresunspor, Çağlar Birinci'nin sözleşmesini uzattı.

Kulüp Başkanı Mustafa Bozbağ, yaptığı yazılı açıklamada, defans oyuncusu Çağlar Birinci ile 2 seneliğine sözleşme yenilediklerini belirtti.

Anlaşmanın hayırlı olmasını dileyen Bozbağ, yeni sezon için çalışmaların devam edeceğini kaydetti.

Etiketler: “Hedefe Ulaşmayı Çok Arzuluyoruz”

Diğer Spor haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.