Bugün: 17.01.2021

“Önceliğimiz Oyuncularımıza Para Ödemek”

“Önceliğimiz Oyuncularımıza Para Ödemek”
Giresunspor Başkanı Karaahmet: “Bu çocuklar ilk yarıda harika işlere imza attı. Ligin en başarılı takımı olduk. Şimdi onların alacakları dururken, bizim transfer yapmamız söz konusu dahi olmaz.”08.01.2021 17:57
Giresunspor Başkanı Hakan Karaahmet, önceliklerinin mevcut kadroya ödeme yapmak olduğunu söyleyerek; “Transfer konusunda bir şey diyemiyorum” dedi.

Başkan Karaahmet; “Bu çocuklar ilk yarıda harika işlere imza attı. Ligin en başarılı takımı olduk. Şimdi onların alacakları dururken, bizim transfer yapmamız söz konusu dahi olmaz. Önceliğimiz Giresunspor formasını giyen futbolcu kardeşlerimize alacaklarını ödemek. Transfer konusunda bir şey söylemem mümkün değil, çükü önümüzü göremiyoruz” diye konuştu.

7-8 MİLYON GEREKİR

Yönetim olarak mevcut kadrodaki sporculara ödeme yapmak için mesai harcadıklarını ifade eden Başkan Karaahmet; “Bu oyuncuların emeklerinin karşılığını mutlaka vermemiz gerekiyor. Transfer konusu şu an itibariyle bizim ana gündem maddemiz değil. Biliyorsunuz eski Başkan Ali Eren’in bir temliği var. Kaldırması için O’na çağrıda bulunduk ama olumlu yanıt alamadık. Transfer yasağının kalkması için de tam olarak bilemiyorum ama tahminim 7-8 milyon TL civarında bir paraya ihtiyaç var. Kulübün geleceği için bu borçları da ödememiz gerekiyor” şeklinde konuştu.

Haber: www.spor28.com

Etiketler: “Önceliğimiz Oyuncularımıza Para Ödemek”

Diğer Spor haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.