Bugün: 19.04.2019

Arayışlar Devam Ediyor

Arayışlar Devam Ediyor
Kızılcahamam kampına noktayı koyan Giresunspor, ikinci etap çalışmalarını Bolu’da sürdürecek.06.07.2018 21:40
Yeşil-Beyazlılar’ın Kulüp Başkanı Mustafa Bozbağ, Giresunspor’a kaliteli bir forvet ve ön libero kazandırmak için görüşmelere hız verdiklerini açıkladı.

Spor Toto 1.Lig temsilcimiz Giresunspor’un Kulüp Başkanı Mustafa Temel Bozbağ, dün sona eren Kızılcahamam kampında teknik direktör Metin Diyadin ile bir araya geldi. Bozbağ, kamp çalışmaları ve takımın son durumu hakkında Diyadin’den bilgiler alıp, transfer görüşmeleri hakkında görüş alışverişinde bulundu.

Çotanaklar’ın Başkanı Bozbağ, Giresunspor’da yaşanan son gelişmeler hakkında yaptığı açıklamada, “İyi bir kamp dönemi geçiriyoruz. Her takımın olduğu gibi şuanda bizimde eksik bölgelerimiz var. Önceliğimiz santrafor transferini bitirmek ve bir tane 6 numara almak. Şuanda bütün uğraşımız bu yönde. Görüşmelerimiz sürüyor. Ayrıca birinci etap Kızılcahamam kampını Cuma günü tamamladık. İkinci etap Bolu kampında bol hazırlık maçı oynamayı planlıyoruz. Yapacağımız hazırlık maçlarında başka bölgelerde de eksiklik hissedersek yine transfer yapabiliriz” şeklinde konuştu.

TEST

Giresunsporlu futbolculara geniş kapsamlı test uygulandı. Yeşil-Beyazlı oyuncuların vücut yağ oranı, maksimal sürat, sıçrama, patlayıcı kuvvet, çeviklik, dönüş ve dayanıklılık ölçümleri, fonksiyonel hareket taraması, laktat testi ve açlık kan şekeri testleri yapıldı.

Etiketler: Arayışlar Devam Ediyor

Diğer Spor haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.