Bugün: 19.04.2019

Bulancak Belediyesi Yaz Spor Okulu Törenle Başladı

Bulancak Belediyesi Yaz Spor Okulu Törenle Başladı
Bulancak Belediyesi tarafından her yaz açılan, Yaz Spor Okulu 11 Temmuz 2018 günü Bulancak Ek Saha’da yapılan törenle başladı.12.07.2018 23:17
11 Haziran-17 Ağustos tarihleri arasında sürecek olan Yaz Spor Okulu’nda; Basketbol, Voleybol, Atletizm, Karate, İzcilik, Futbol, Boks branşlarında eğitim ve etkinlikler düzenlenecek.

Yaklaşık 300 öğrencinin katıldığı Bulancak Belediyesi Yaz Spor Okulu’nun yöneticiliğini yapan Ayvaz Ali Üstün, “Her yıl düzenlenen Yaz Spor Okulumuza desteklerinden dolayı Belediye Başkanımız Sayın Recep Yakar’a, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Sayın Hasan Bulut’a teşekkür ederiz. Her zaman yanımızda olarak fedakarca Yaz Spor Okulu’nda görev alan Öğretmen ve Antrenör arkadaşlarımıza ve çocuklarını teşvik ederek bu okula gönderen velilerimize de teşekkür ederiz. Çocuklarımızın eğitim alarak güzel ve faydalı zamanlar geçireceği Yaz Spor Okulumuzun açılışı hayırlı olsun” diye konuştu.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hasan Bulut, Belediye Başkan Yardımcısı Bahtiyar Hüsem, davetliler ile öğrenciler ve velilerin katıldığı tören, açılış maçı ile sona erdi.

Etiketler: Bulancak Belediyesi Yaz Spor Okulu Törenle Başladı

Diğer Spor haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.