Bugün: 19.04.2019

Dede, Yeni Sezondan Çok Umutlu

Dede, Yeni Sezondan Çok Umutlu
Bölgesel Amatör Lig’de (BAL) yıllardan bu yana aradığını bir türlü bulamayan, geçtiğimiz sezon adeta direkten dönen Görelespor, 2018-2019 futbol sezonundan çok umutlu.17.07.2018 21:30
Başkanlık koltuğuna oturan Ahmet Dede, Görele Belediyesi başta olmak üzere birçok kurum ve kuruluşun desteğini arkasına alarak güçlü bir kadro oluşturmak için büyük efor sarf ediyor.

Görelespor’un yerinin 3. Lig olduğuna işaret eden Dede, “Yeni bir oluşum ile ‘Bismillah’ diyerek yola çıktık. Kendime ve Yönetim Kurulu’nda yer alan arkadaşlarımıza güveniyorum. Gereken destekleri alırsak eğer hedeflediğimiz noktaya doğru ilerleriz. Kadromuza kattığımız ve katacağımız oyuncuların sahada yüreklerini ortaya koymalarını bekliyoruz. Zorlu bir maraton bizleri bekliyor. Alnımızın akı ile işin içinden çıkacağımıza ve sezon sonunda mutlu sona ulaşacağımıza inanıyoruz” dedi.

Dede, 12. adama her karşılaşmada büyük görevler düştüğünü, hakemin son düdüğüne kadar takımlarını desteklemeleri gerektiğini belirterek her zamankinden daha fazla taraftar gücüne ihtiyaçları olacağını sözlerine ekledi.

Etiketler: Dede - Yeni Sezondan Çok Umutlu

Diğer Spor haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.