Bugün: 20.02.2019

Diyadin: “İyi Bir Takım Kurmayı Hedefliyoruz”

Diyadin: “İyi Bir Takım Kurmayı Hedefliyoruz”
Spor Toto 1. Lig ekibi Giresunspor’un teknik direktörü Metin Diyadin, yeni sezonun şimdiden herkese hayırlı olmasını dilediğini söyledi.26.06.2018 22:49
Diyadin, yaptığı açıklamada, “Bizim tek amacımız iyi bir takım kurmak. Transfer görüşmelerine yönetimimiz devam ediyor. Onlarla istişare halindeyiz. İyi bir Giresunspor kadrosu oluşturmak hedefimiz. Bunu yaparken tabi ekonomik şartları düşünmek gerekiyor.” dedi.

“Bu sezon da zor olacak.” Diyadin, “Her sezon ligin kalitesi artıyor. Biz de bu zorluğa göre hazırlanacağız. İyi kamp dönemi geçirip lige güzel bir başlangıç yapmak istiyoruz.” diye konuştu.

Diyadin son olarak, “Geçen yıl ilk yarı hedefe oynayan bir Giresunspor’u hem ligde hem kupada futbol kamuoyunun takdirini alarak izlettirdik ancak 2. yarı yaşanan türbülans hepimizi olumsuz etkiledi ve dolayısıyla hedefi yakalayamadık. İnşallah bu sezon geçen sezondan farklı olacak. Farklı olması için mesai harcıyoruz. İyi bir kadroyla bu işin üstesinden gelmeye çalışacağız.” ifadelerini kullandı.

Etiketler: Diyadin: “İyi Bir Takım Kurmayı Hedefliyoruz”

Diğer Spor haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.