Bugün: 19.04.2019

Diyadin, Hangi Zorlukları Kastetti?

Diyadin, Hangi Zorlukları Kastetti?
Yeşil-Beyazlı ekibin teknik adamı Metin Diyadin, “Prensipleri ve ilkeleri ortaya koyduğunuz zaman teknik adam olarak zorlanıyorsunuz” dedi.16.07.2018 21:23
Diyadin, “Ben Orduspor’da şampiyon olup Süper Lig’de devam ettim. 10 hafta boyunca iyi sonuçlar aldık. Sonrasında 2-3 mağlubiyet sonrası ayrılmak durumunda kaldık. Bazen olaylar sizin dışınızda gelişebiliyor. Orduspor ile Süper Lig’i yakaladığım zaman yeni bir takım oluşturduk ve ilk 10 hafta sadece Fenerbahçe mağlubiyeti var. Sonrasında Beşiktaş ve Sivasspor mağlubiyetlerin ardından yollar ayrıldı. Durup dururken bir ayrılık olmaz. Sonra Kasımpaşa’da Süper Lig’e çıktık. İlk 5 hafta lig ikincisiydik. Prensipleri ve ilkeleri ortaya koyduğunuz zaman teknik adam olarak zorlanıyorsunuz. Sonrasında da Gençlerbirliği’nde devam etti. Orduspor’da da, Kasımpaşa’da da saha içinde sonuç sıkıntısı yaşamadım. Ama bazen yönetimlerin, başkanların kendi düşünceleri, kadro müdahaleleri oluyor. Bazen süreyi uzatmak için göz yumarsınız ancak bana göre akıbet yine aynı olur. Mühim olan kendi prensipleriniz doğrultusunda hizmet etmek.” dedi.

“ŞAMPİYON OLAN TEKNİK ADAMLA DEVAM ETMEK GÜZEL BİR KARAR”

Metin Diyadin, “Kendilerini Süper Lig’e yükselten hocaları ile devam eden kulüp yönetimlerini tebrik ediyorum. Orada bir emek harcanmış, mücadeleye girilmiş. Bu dönemde de istikrarlı bir şekilde şampiyon olan teknik adamla devam etmek güzel bir karar.” ifadelerini kullandı.

Etiketler: Diyadin - Hangi Zorlukları Kastetti?

Diğer Spor haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.