Bugün: 25.11.2020

Eski Başkan Bozbağ`dan Açıklama

Eski Başkan Bozbağ`dan Açıklama
Giresunspor’un eski Başkanımız Mustafa Temel Bozbağ açıklamalarda bulundu. Bozbağ, yaptığı açıklamada şu düşünceleri paylaştı:18.11.2020 01:52
“Rahmetli babamın kurucusu olduğu ve yöneticilik yaptığı Giresunspor’umuz ile büyüdüm. 22 yıl önce yöneticiliğine başladığım kulübümüzde 2012-2013 sezonunda Başkanlık gibi bir şerefe erişerek aralıksız 6,5 sene bu görevi büyük bir onurla yürüttüm. Süreç boyunca zor şartlara rağmen takımımızı 2. Lig2den 1. Lig’e çıkardık. 1. Lig’de görev yaptığımız tüm sezonlarda hep şampiyonluk mücadelesi verip 1 sezon ise Play-Off oynadık, Kulüpler Birliği Başkanlığı yaptık. Görevi bıraktığımız 2018-2019 yarı sezonundan bugüne kadar geçen süreçteki mali tablo ve tüm olumsuzluklar bize yüklenmek isteniyor.

Bazı kişilerin sosyal medya hesaplarından yaptığı açıklamalar ve yayınlarla borçlardan bizleri sorumlu tutarak, suçlayıp fütursuzca söylemlerde bulunarak insanları bizlere karşı kışkırtıp şahsıma ve arkadaşlarıma ciddi suçlamalar yöneltiyor. Birilerinin bayrağını sallayan bunlar, asılsız iftiraların hesabını bağımsız Türk Yargısı önünde verecektir. Avukatlarımız gerekli işlemleri başlatmıştır. Giresunspor tarihinin en uzun süre Başkanlık yapmış birisi olarak şu andaki başkanımız Sayın Hakan Karaahmet’ten rica ediyorum. Mustafa Bozbağ ve arkadaşlarının bir yanlışı bir kusuru varsa lütfen açıklasın.

Ben de şu anda İl dışındayım. Giresun’a döndüğümde Giresunspor adap ve usullerine uygun bir şekilde basın toplantısı düzenleyerek, gerekli açıklamaları kamuoyuyla paylaşacağım.”

Haber: www.spor28.com

Etiketler: Eski Başkan Bozbağ`dan Açıklama

Diğer Spor haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.