Bugün: 25.11.2020

Genç Çotanaklar: “Taraftar Çalışsın”

Genç Çotanaklar: “Taraftar Çalışsın”
Giresunspor'un taraftardan gruplarından Genç Çotanaklar, kulübün işleteceği otopark ve ikinci yarıda hizmete açılacak olan Çotanak Spor Kompleksi'ndeki çalışanların taraftar gruplarından olmasını istedi.12.11.2020 18:12
Giresunspor’un taraftardan gruplarından Genç Çotanaklar, kulübün işleteceği otopark ve ikinci yarıda hizmete açılacak olan Çotanak Spor Kompleksi’ndeki çalışanların taraftar gruplarından olmasını istedi.

Grup adına bir açıklama bulunan Recep Ulu; “İhale İle alınan GİMPARK otopark ile sezonun ikinci yarısından itibaren hizmet vereceği açıklanan yeni stadımızda iş imkanı sağlanacak olan kişilerin iyi ve kötü günde takımın yanında olan taraftar gruplarından olması görüşündeyiz. Şehrimizde her işçi alımını siyasi isimlerin belirlediği aşikardır. Giresunspor siyaset üstünde bir marka ve değerdir. Kulüp Başkanımız Hakan Karaahmet’ten beklentimiz işçi olarak çalışacak insanları taraftar gruplarından belirlemesidir. Camianın başkanı olarak taraftarlara sahip çıkmasıdır” diye konuştu.

Haber: www.spor28.com

Etiketler: Genç Çotanaklar: “Taraftar Çalışsın”

Diğer Spor haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.