Bugün: 01.12.2020

Giresunspor’da Sıkıntı Büyük

Giresunspor’da Sıkıntı Büyük
Göreve geldiği günden bu yana şehrin desteğini arkasında çok fazla göremeyen Yeşil-Beyazlı yönetim; kulübün geleceği için kimliğinde Giresunlu yazan herkesin desteğini bekliyor.13.11.2020 21:15
Giresunspor’un Basın Sözcüsü Ferhat Karademir, kulübün mali açıdan çok sıkıntılı günler geçirdiğini dile getirdi.

Kulübün geçmişe yönelik yüklü bir miktarda borcunun bulunduğunu anımsatan Basın Sözcüsü Karademir; “Maalesef mali konularda çok büyük sıkıntılar içerisinde olan bir kulübüz. Bizim isteğimiz Giresunlular’ın takımımızın yanında olması. Ekonomisi çok güçlü şehir takımlarıyla aynı ligde mücadele ediyor ve onlar gibi şampiyonluk mücadelesi veriyoruz. Ancak HDI Sigorta’nın haricinde formamızda reklam dahi yok” dedi.

DURUM ÇOK SIKINTILI

Takımın ligde liderin 4, ikinci sıradaki ekibin ise 3 puan gerisinde olduğunu kaydeden Basın Sözcüsü Karademir; “Mali sıkıntıları aşabildiğimiz takdirde hedefe ulaşmamız çok zor olmaz. Ancak göreve geldiğimiz günden bu yana şehrin desteğini arkamızda çok fazla göremedik. Bu takım kimliğinde Giresun yazan herkesin takımı. Şimdi değilse ne zaman bu takıma destek olunacak. El ele verirsek aşamayacağımız engel olmaz. Birlik ve beraberlik içerisinde olmalıyız. Bu takım şehrin desteğini arkasında hissettiğinde hedeflenen noktaya daha rahat gelir” şeklinde konuştu.

Haber: www.spor28.com

Etiketler: Giresunspor’da Sıkıntı Büyük

Diğer Spor haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.