Bugün: 26.03.2019

Giresunspor'un İşi Çok Zor

Giresunspor'un İşi Çok Zor
Adana Demirspor'a 2-0 yenilen Çotanaklar, ilk yarışında ağır yara aldı.13.03.2018 13:52
Teknik adam Metin Diyadin: "Sezon başında ciddi bir yatırım yapan Giresunspor bunun karşılığını bugüne kadar maalesef alamamıştır."

Gazişehir Gaziantep ve Manisaspor galibiyetlerinin ardından Play-Off için yeniden ümitlenen Akın Çorap Giresunspor, sahasında Adana Demirspor ile oynadığı ve 2-0 kaybettiği maçtan sonra ilk 6 şansını azalttı.

Teknik adam Metin Diyadin sezon başında ciddi bir yatırım yapan Yönetim Kurulu’nun bunun karşılığını bugüne kadar alamadığını belirterek özeleştiride bulundu. Metin Hoca; “Henüz hiçbir şey bitmedi ama gerçek ki olmak lazım ki şuan itibariyle Play-Off yarışında işi en zor takım olarak maalesef biz gözüküyoruz” dedi.

OPSİYONSUZ DURUMDA

Teknik adam Diyadin sözlerine şu şekilde devam etti: “Opsiyonsuz bir durumdayız. Bunu ikinci kes göreve geldiğim gün de söyledim.  Adana Demirspor ile oynadığımız maçı kazanabilseydik, Play-Off iddiamız yüzde 30’larda olurdu. Böyle maç kaybedildiğinde de bizim canımız sıkılıyor ve moralimiz bozuluyor. Oyuncularım aynı mücadeleyi her yerde vermek zorunda diye düşünüyorum. Çünkü Giresunspor sezon başında ciddi bir yatırım yapmıştır.  Bu yatırımın karşılığını da şuana kadar alamamıştır. Bundan sonraki süreçte de hangi oyuncuyla yani kiminle oynarsak oynayalım bulunduğumuz kulübe layık mücadeleyi sergilemek zorundayız. İşimiz zor ama hiçbir şey bitti diyemeyiz.”

Haber: www.spor28.com


Etiketler: Giresunspor'un İşi Çok Zor

Diğer Spor haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.