Bugün: 25.05.2019

Özkul: “İmzalar Peş Peşe Gelecek”

Özkul: “İmzalar Peş Peşe Gelecek”
Giresunspor Başkan Yardımcısı Özkul; "Şu anda sessiz gibi gözüksek de yoğun bir çalışma içerisindeyiz. İmzalar peş peşe gelecek" dedi.14.06.2018 02:59
Giresunspor’un Başkan Yardımcısı İbrahim Özkul, 26 Haziran’a kadar transfer çalışmalarını büyük oranda tamamlayacaklarını ifade etti.

Başkan Yardımcısı Özkul; “Metin Hoca’mızın Giresun’a gelmesiyle birlikte yeni sezonun hazırlıklarına başlama tarihini belirledik. 26 Haziran’da topbaşı yapacağız. O tarihe kadar transferlerimizi büyük oranda gerçekleştirmek istiyoruz. Şuanda sessiz gibi gözüksek de yoğun bir çalışma içerisindeyiz. İmzalar peş peşe gelecek” dedi.

Kaliteli bir oyuncu kadrosu kurmak istediklerini ve isim yapmış futbolculardan daha çok başarıya aç oyuncuların peşinde olduklarını ifade eden Başkan Yardımcısı Özkul; “Sahada isim oynamıyor. Giresunspor’a katkı sağlayacak futbolcular lazım. Önümüzde 15 günlük bir süre var. Bu süreyi en iyi şekilde değerlendirerek Giresunlular’ı elde edeceği sonuçlarla mutlu edecek bir takım oluşturacağız. Yeni sezonda hedefimiz üst sıralar olacak”  ifadelerini kullandı.

Etiketler: Özkul: “İmzalar Peş Peşe Gelecek”

Diğer Spor haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.