Bugün: 20.02.2019

Takımını Kur, Turnuvaya Katıl

Takımını Kur, Turnuvaya Katıl
Tirebolu Belediyesi’nin 2.’sini gerçekleştirdiği yaz etkinlikleri kapsamında ‘Plaj Voleybolu ve Sokak Basketbolu Turnuvası’ kayıtları başladı.03.07.2018 22:54
Yaz aylarını daha keyifli bir hale getirmek ve Tirebolu halkına sporu sevdirmek, katılımcılık, fırsat yaratma, centilmenlik ve saygı kavramları temel alınarak gençlerimizin boş zamanlarını daha etkin kullanmalarını sağlamak, spora olan ilgilerini arttırmak ve yeteneklerini ortaya çıkarmak amacı ile bu yıl 2. düzenlenen turnuvanın heyecanı başladı.

Her yaş kategorisinden sporseverlerin katılabileceği yaz etkinlikleri; Plaj Voleybolu ayağını 12-13-14 Temmuz tarihlerinde Tirebolu Plaj mevkiinde, Sokak Basketbolu turnuvası ise 16-17-18 tarihleri Barabut mevkiinde düzenlenecek.

2017 yılında yaklaşık 200 sporcunun katıldığı 1. Yaz Etkinlikleri’ne, bu yıl da halkın yoğun katılımıyla gerçekleşmesi planlanıyor.

2. Yaz Etkinlikleri’nin bu seneki sürprizi olan Tirebolu halkının büyük heyecanla takip ettiği Off-Road gösterileri 22 Temmuz Pazar günü saat 10.00'da Körliman Mahalle'si Off-Road pistinde gerçekleştirilecek.

Turnuvaya katılarak dereceye giren takımlara kupa, madalya ve hediyeler takdim edilecek. Sporun ve sporcunun her zaman yanında olan Tirebolu Belediye Başkanı Abdullah Karabıçak; sporu ve sporcuyu her zaman desteklediklerini belirterek halkın turnuvalarda yer almasını talep ettiğini belirtti.

Katılmak isteyen sporseverler, 10 Temmuz tarihine kadar Tirebolu Belediyesi Başkanlığı’na kaydını yaptırabilir.

Etiketler: Takımını Kur - Turnuvaya Katıl

Diğer Spor haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.