Bugün: 22.01.2019

Transfer Taarruzu Haftaya Başlıyor

Transfer Taarruzu Haftaya Başlıyor
Spor Toto 1. Lig ekibi Giresunspor’da Kulüp Başkanı Mustafa Temel Bozbağ, yeni sezondan umutlu olduğunu, yılların özlemini dindirmek için ter akıtacaklarını söyledi.01.06.2018 21:02
Giresunspor Kulüp Başkanı Mustafa Bozbağ, “Yeni sezona dair yol haritamızı belirledik. Bilindiği gibi ülkede döviz kurunun yüksek olması nedeniyle transfer pazarında ciddi bir artış var. Toplantıda yapılacak transferlerle ilgili konuştuk, tartıştık. Kulübün ilerisi için ne yapabiliriz hakkında görüş alışverişi yaptık.” dedi.

Gelecek haftadan itibaren transferde daha hareketli günlerin yaşanacağını kaydeden Bozbağ, “Salı gününden itibaren transfer haberlerini duyabilirsiniz. Görüştüğümüz isimler var ama bu isimleri şuan için gizli tutuyoruz. Giresunspor’a yararlı olacak oyuncuları kadromuza katacağız. Elimizden geleni yapıyoruz. Güzel bir kadro oluşturmak tek gayemiz.” diye konuştu.

MURAT AKIN BOŞA ÇIKTI

Çotanaklar’ın geçtiğimiz sezon ilgilendiği ancak kadrosuna katamadığı, 8 şampiyonluk yaşamış olan Murat Akın, boşa çıktı.

Karabükspor’da teknik direktör Ünal Karaman’ın ayrılmasının ardından önceki bir ayrılık daha gerçekleşti. Tecrübeli orta saha oyuncusu Murat Akın, karşılıklı anlaşarak Kırmızı-Mavili takımla sözleşmesini feshetti.

K.Karabükspor’da daha önce çok değerli bir şampiyonluk yaşayan Murat Akın, “Bu günleri görmeyi kimse istemezdi. İnşallah Karabükspor yeniden eski günlerine geri döner. Sözleşmem fesh oldu. Aldığım teklifleri değerlendirmeye başlayacağım. 8 şampiyonluk yaşadım, 9. kez bu duyguyu yaşayacağım yeni sezonda. Şampiyonluk yaşamak isteyen takım varsa gelsin” diyerek tekliflere açık olduğunu belirtti

Geçtiğimiz sezon Giresunspor’un ilgilendiği ancak renklerine bağlayamadığı oyuncu için nabız yoklanabileceği belirtiliyor.

Etiketler: Transfer Taarruzu Haftaya Başlıyor

Diğer Spor haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.