Bugün: 22.01.2019

Yeşil-Beyazlı Taraftarlar’dan, Yönetim’e Çağrı

Yeşil-Beyazlı Taraftarlar’dan, Yönetim’e Çağrı
Giresunspor’a gönül vermiş olan taraftarlar, Yönetim’in iç ve dış transferlerde hata yapmaması gerektiğini ifade ettiler.30.05.2018 20:50
2017-2018 futbol sezonunda ilk yarıda coşan ve şampiyonluk havasına giren ancak ligin ikinci devresinde çok farklı bir kimliğe bürünen Giresunspor takımında yeni sezon öncesi sessizlik hâkimken takıma gönül vermiş olan Taraftarlar, ellerin çabuk tutulmasını istiyor.

Ağustos ayında başlayacak olan ligde Giresunspor’un şampiyonluk için oynaması gerektiğinin altını çizen taraftarlar; “41 yıllık özlem sona erecek diye çok umutlandık. Takıma inandık. İlk yarıda ortaya konulan performans bizlere güven vermişti. Ama ikinci devrede işler değişti ve zirveden uzaklaştık. Buruk bir şekilde sezonu tamamladık. Geçmişten ders alınıp geleceğe bakılmalı. Mustafa Bozbağ ve ekibi elini çabuk tutmalı. İç ve dış transferlerde hata yapma lüksümüz yok” dediler.

Geride kalan sezonun devre arasında yapılan transferler içinde görüşlerini belirten taraftarlar; “Bizim gönderdiklerimiz gittikleri yerlerde iyi işlere imza attılar. Dış transferde ise aldıklarımız verimli olmadılar. Beklentilerin çok ama çok uzağında kaldılar. Bunun içinde şampiyonluk gitti” diye konuştular.

Etiketler: Yeşil-Beyazlı Taraftarlar’dan - Yönetim’e Çağrı

Diğer Spor haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.