Bugün: 18.01.2018

Yönetim, İlgi Gösterilmesini Bekliyor

Yönetim, İlgi Gösterilmesini Bekliyor
Giresunspor Kulüp Başkanı Mustafa Bozbağ, taraftarların gönüllerini ferah tutmalarını isterken, bu sezon tek hedefin Süper Lig olduğunu bir kez daha tekrarladı.28.07.2017 16:20
Kombineler dünden itibaren satışa çıktı.

Giresunspor Kulüp Başkanı Mustafa Temel Bozbağ, her zaman kulübün menfaatini düşünerek hareket ettiklerini ifade etti.

Başkan Bozbağ; “Kaleci, ve stoper arayışlarımız tüm hızıyla devam ediyor. Beklememizin tek sebebi en iyisini Giresunspor’a kazandırmak. Şu çok iyi bilinsin ki bize gelmek isteyen oyuncu çok. Biz en iyisi ve en kalitelisi için uğraşıyoruz.” diye konuştu.

Taraftarlarının gönlünü ferah tutmasını isteyen Bozbağ; “Geçtiğimiz sezon kaçırdığımı Süper Lige bu sezon yükselmek adına hamleler yaptık. Herkesin beğeneceği bir takım olacağız. Ligde fırtına gibi esmek ve sezon sonunda zirvede olmak istiyoruz. Bu şehrin özlemini sona erdirmek adına mücadele veriyoruz. İnşallah bunu başaracağız” dedi.

KOMBİNELER

Giresunspor’da yeni sezon kombineleri dün itibariyle satışa çıktı. Taraftarlar kombinelere sahip olmak için VIP A için Bin TL, VIP C için 400 TL, Kapalı Tribünü için 150 TL, Maraton Tribünü için 150 TL, Kale Arkası için 75 TL ödeyecek.

Kombinelere sahip çıkılmasını isteyen Giresunspor Başkan Yardımcısı İbrahim Özkul; “Bu satışlardan gelecek gelir bizi biraz olsun daha rahatlatacak. Tüm Giresunlulardan kombine alarak takımlarına destek olmalarını bekliyoruz.” dedi.


Etiketler: Yönetim - İlgi Gösterilmesini Bekliyor

Diğer Spor haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.