Bugün: 28.01.2021

BİP, Son 24 Saatte 1 Milyon 124 Bin Yeni Kullanıcı Kazandı

BİP, Son 24 Saatte 1 Milyon 124 Bin Yeni Kullanıcı Kazandı
Kişisel veri güvenliğini sağlamanın yanı sıra birçok yenilikçi özelliğiyle rakiplerini geride bırakan BİP’e olan ilgi her geçen gün daha da artıyor.10.01.2021 13:14
Kişisel veri güvenliğini sağlamanın yanı sıra birçok yenilikçi özelliğiyle rakiplerini geride bırakan BİP’e olan ilgi her geçen gün daha da artıyor. Türk mühendislerinin geliştirdiği her şeyiyle Türkiye’nin uygulaması BİP son 24 saatte 1 milyon 124 bin yeni kullanıcı kazandı.

Tüm operatör kullanıcılarına açık Türkiye’nin iletişim ve yaşam platformu BİP’in kullanıcı sayısı son 24 saat içerisinde 1 milyon 124 bin kişi daha arttı. Üstün mesajlaşma, HD sesli ve görüntülü arama özellikleriyle BİP dünyanın 192 ülkesinde tercih edilmeye devam ediyor. Birçok üstün özelliği rakiplerinden önce hayata geçirerek iletişim uygulamaları alanında fark yaratan BİP’teki tüm veriler yüksek güvenlikli şifreleme ile Türkiye’deki Turkcell veri merkezlerinde korunuyor.

BİP HER GEÇEN GÜN GELİŞİYOR

Dünya çapında 53 milyonun üzerinde indirilen BİP uygulaması her geçen gün eklenen yeni özellikleriyle daha da gelişiyor. BİP, mesajlaşma, sesli ve görüntülü arama özellikleri ile hem bilgisayarlar hem de mobil cihazlardan kesintisiz iletişim sunuyor. HD kalitesinde sesli ve görüntülü görüşme yapma imkânı da sağlayan BİP’te Gece Modu, Kişiselleştirilmiş Menü gibi farklı özellikler de yer alıyor. BİP’in fark yaratan yetenekleri bunlarla da sınırlı kalmıyor. BİP’e özel kaybolan mesaj yeteneği sayesinde, gönderilen mesajlar seçilen süre boyunca takipçinin sohbet ekranında görünüyor ve belirlenen süre dolunca otomatik olarak siliniyor.

Tüm bu gelişmiş özelliklerin yanı sıra BİP uygulamasının Acil Durum özelliği ile kullanıcılarının acil durumlardan sonra durum bilgilerini ve konumlarını tek tuşla hem BİP mesajı hem de SMS ile paylaşmalarını sağlıyor. Çeviri özelliği ise anlık mesajlaşma sırasında 106 farklı dilde sohbet etmeyi sağlıyor. Keşfet bölümünde yer alan çeşitli kanallar ile kullanıcılarına bilgilendirici ve eğlenceli içerikler sunan BİP, Sağlık Bakanlığı ile iş birliği yaparak Koronavirüs Bilgilendirme ve Danışma Kanalı da açtı. Operatör ayrımı olmadan BİP kullanıcıları bu kanal üzerinden koronavirüs testi yapabiliyor ve gerekli durumlarda ALO 184 Sağlık Bakanlığı İletişim Merkezi Danışma Hattı’na ücretsiz ulaşabiliyor.

Haber: www.hibya.com

Etiketler: BİP - Son 24 Saatte 1 Milyon 124 Bin Yeni Kullanıcı Kazandı

Diğer Türkiye haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.