Bugün: 18.12.2018

Milletvekili Turan, Filistin Büyükelçisi’ni Kabul Etti

Milletvekili Turan, Filistin Büyükelçisi’ni Kabul Etti
Türkiye -Filistin Dostluk Grubu Başkanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Hasan Turan, Filistin'in Ankara Büyükelçisi Fayed Mustafa'yı TBMM'de kabul etti.20.07.2017 17:28
Türkiye - Filistin Dostluk Grubu Başkanı Hasan Turan, kabulde gerçekleştirdiği konuşmasında Filistin'in Ankara Büyükelçisi Fayed Mustafa'yı TBMM'de görmekten ve ağırlamaktan dolayı memnuniyet duyduğunu ifade etti.

Kendisinin Türkiye - Filistin Dostluk Grubu'nun yeni Dönem Başkanı olduğunu belirten Turan, kabule katılan Türkiye-Filistin Dostluk Grubu'nda bulunan ve görev yapan Milletvekillerini tanıttı.

Türkiye - Filistin Dostluk Grubu'nda bulunan diğer iktidar ve muhalefet Milletvekilleri’nin TBMM'nin yoğun gündemi nedeniyle görüşmeye katılamadıklarını söyleyen Turan temsilen kendilerinin katıldığını vurguladı.

Filistin'in Ankara Büyükelçisi Fayed Mustafa ise milletin ve halkın sesi olan TBMM çatısı altında bulunmaktan ve Türkiye - Filistin Dostluk Grubu Başkanı Hasan Turan ile görüşmekten dolayı çok mutlu olduğunu ifade etti.

Daha önce Dostluk Grubu Başkanı AK Parti İstanbul Milletvekili Hasan Turan ile değişik konularda görüşme imkânı bulduğunu ve Turan'ı daha öncesinden tanıdığını belirten Mustafa, AK Parti İstanbul Milletvekili Hasan Turan'ın Türkiye - Filistin Dostluk Grubu Başkanı olmasından dolayı çok memnuniyet duyduğunun altını çizdi.

Kabul daha sonra basına kapalı olarak devam etti.

Haber: Sadi TOYGAR


Etiketler: Milletvekili Turan - Filistin Büyükelçisi’ni Kabul Etti

Diğer Türkiye haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.