Bugün: 03.12.2020
  • Ana Sayfa
  • »
  • AK Parti’ye En Büyük Destek

AK Parti’ye En Büyük Destek

Askeri üslerimizi ABD ve yandaşlarına kullandırmak üzere açtılar ya!

Şimdi buradan Müslüman katliamı başlatacaklar ya!

Bizim yukarıdakilerden bir mazeret cümlesinin yankıları gelmekte:

“Ne yapalım efendim! Üsleri vermesek terörle mücadele etmemize müsaade etmiyorlardı! Mecbur kaldık!”

Bu mazeret doğru mudur, yanlış mıdır tartışmasına girmiyoruz!

Bu konuda Milli Görüş iktidara en büyük desteği verdi. Bunlardan bazılarını zikretmek isteriz:

Ey AK Partililer!

Partiniz daha kurulurken Milli Görüş desteği başladı.

Milli Görüş kurallarına ve teşkilatlarına ihanet ettiğinizde, başta bugün “paralelciler” dediğiniz toplum kesimi olmak üzere, önünüze parlak tablolar koyanların aksine, bunun hidayet kararmasına yol açacağını ve iki cihanda da yıkımınız olacağını size açıkça söyleyen Milli Görüş’tü.

Haçlı Medeniyeti’ni methetmeye başladığınızda, yandaş ve yalakalarınız sizi alkışlıyorlarken, Milli Görüş vahim bir hatanın içinde olduğunuzu en yüksek perdeden haykırdı.

Meclis içindeki muhalefetin ABD ve Avrupa’nın gözüne girme heveslerinden dolayı sizi uyarma görevi yapmamalarına rağmen, Milli Görüş daima gerçekleri yalın bir şekilde önünüze koyup bu görevi yerine getirdi.

Kardeş Afganistan ve Irak’ın işgaline destek verdiğinizde, bir koyup beş alacağınızı iddia eden yandaş ve yalakalara rağmen, vahim hatalar işlediğinizi, Haçlı ile asla dost olunup güvenilemeyeceğini, günü geldiğinde en büyük ihaneti onlardan göreceğinizi, gerek yüzünüze karşı, gerek meydanlarda Milli Görüş haykırdı.

Kardeş Libya’yı bombardıman edenlerin emniyetini sağlamak için Mehmetçiği alet ettiğinizde, bu hatanın vahametini yüzünüze karşı ve meydanlarda haykıran tek Milli Görüş olmuştur.

Suriye’deki vahim hatalarınızı, size hatırlatan, hatta bunların telafisi için ilgililere giderek tarihi uyarılarını yapan Milli Görüş oldu.

Orduya kumpas kuranlara aldanmamanızı, bunun ABD tarafından tezgahlandığını size karşı haykıran Milli Görüş oldu.

Yurdumuza Haçlı dinleme tesislerini ve silahlarını sokarken Milli Görüş meydanlara inerek sizin bu hatalarınızı yüksek perdeden haykırdı.

Siz bütün bu yol göstermeler karşısında, Milli Görüş’e “Ergenekoncu, Paralelci, Tutucu, Uyuşmuş Beyinli, ya da Kıskançlık Krizi Tutmuş Yaşlılar Güruhu” diye alay edip düşmanlık gösterdiniz. Yanlışlara ısrarla devam ettiniz.

Ama Milli Görüş buna rağmen doğru bildiklerini kimsenin kınamasına aldırmadan yüzünüze karşı haykırdı.

Milli Görüş, bölge ve komşu ülkelerle işbirliği yapılmadan ve İslam Birliği kurulmadan, bu sorunların asla çözülemeyeceğini de bir formül olarak her fırsatta ve her uyarıda önünüze koydu.

Şimdi ileri sürdüğünüz ve yukarıda bir cümle ile özetlediğimiz bu mazeretler doğruysa, geldiğiniz noktada sizi Haçlı adeta rehin almış, terörle mücadele etmenizi bile engellemiş, karşılığında askeri üslerimizin kullanma hakkını sizden çatır çatır almış demektir.

Çaresizlik içinde ve artık mecburen ABD ve Avrupa’ya teslim olmuş durumdasınız! Bunun vahim sonuçları olacağını görüyor ve siz de ürperiyorsunuz! Ama çaresizsiniz!

Ey AK Parti İktidarı!

Size yandaş ve yalakalık yaparak veya ABD’nin gözüne girme hevesiyle, ya da çıkar peşinde koşarak yanlış yapmanızı sağlayanlar sizin yardımcı ve gerçek destekçileriniz olamaz!

Sizin en büyük ve gerçek destekçiniz, yanlış yola saptığınızda sizi en açık şekilde uyaran ve doğruyu gösterenlerdir.

Bu sebeple diyoruz ki, 13 yıldır sizin en büyük ve gerçek destekçiniz Milli Görüş, Saadet Partisi olmuştur. Halen de bu desteği devam etmektedir.

Şükrediyoruz!

ŞU BİZİM KASABA

Gözler tuhaflıklara alışık,
Halkı büyülü bir kasaba!
Koyunlar sırılsıklam aşık,
Çobanlar rehindir kasaba!

Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 1178