Bugün: 04.12.2020

Dikkat Kesiliyoruz!

AK Parti iktidarına söyleyeceklerimiz var!

Haçlı Medeniyeti ile beraber olmak üzere işe başladınız.

Milli Görüş dedi ki:

“İslam Medeniyetinden başka kurtuluş yok. Onu da Milli Görüş temsil ediyor, bu kapıdan başka çıkış yok, yanlış yapıyorsunuz!”

Bugün gördünüz ki başka çıkış yokmuş.

Afganistan’ı işgal ettiler. Siz NATO’ya şirin görünme bahanesi ile asker desteği verdiniz.

Yine Milli Görüş dedi ki:

“Yanlış yapıyorsunuz. Katliam yapacaklar, vebale ortak olmayın. Onlara yaranamazsınız!”

Bu gün gördünüz ki, milyonlarca Müslümanın katili olan bu reziller ordusu, Mehmetçiğe kendi emniyetini sağlattırmış. Sırtınızda veballe ortada kalakaldınız!

Irak’ı işgale geldiler, işin sonunda biz de masaya oturtulacağız, söz sahibi olacağız, diyerek, önce tezkere ile o olmadı, tezkere içeriğinden daha fazlası ile yardım ettiniz, üslerimizi kullandırdınız, destek oldunuz.

Milli Görüş ikaz etti:

“Desteğinizle öldürülen bir tek Iraklı çocuğun vebalini yedi göbek sülaleniz alnını yerden kaldırmamacasına ibadet etse de ödeyemezsiniz. Müslüman bir ülkenin işgaline destek olmayın. Bunlar sizi aldatacaklar!”

O gün alay ediyordunuz ama bugün gördünüz, milyonlarca Müslüman’ı katletmekle, Irak’ı parçalamakla, soymakla kalmadılar, kurdukları terör örgütleri ile bizi de tehdit eder duruma geldiler. Masaya oturmak bir tarafa, mevcut menfaatlerimiz de heba oldu.

Suriye’de, Libya’da bu zalimlerden yana oldunuz. Malzeme ve asker desteği yaptınız. Yeni Osmanlı’yı bize kurduracaklar, ondan dolayı bunların istediğini yapalım, mantığını ortaya koydunuz.

Milli Görüş yine uyardı:

“Yanlış yapıyorsunuz. Bunları tanımıyorsunuz, tarih bilmiyorsunuz! Haçlı veya Siyonist size asla Osmanlı’yı kurdurmaz. İslam ülkelerini yıkarak İsrail’in önünü açmak istiyorlar. Sakın alet olmayın!”

O zalimlere inandınız, destek oldunuz, alternatif hiç bir hazırlık yapmadınız. Bugün yıllarca önce uyarıldığınız o yıkıcı sonuçları gördükçe çaresizce feryat ediyorsunuz.

Bu güvendiğiniz, inandığınız Haçlı ve Siyonistlerin telkinleri ile yurt içindeki teröristlerle masaya oturdunuz. Analar ağlamasın. Çözüm süreci ile Türkiye bağlarından kurtulacak, artık kimse Türkiye’yi tutamayacak, söylemlerine yapıştınız. Onlara üslerimizi de hiç pazarlıksız verdiniz.”

Bunlar ve benzeri parlak sloganlarla ortada caka satarken Milli Görüş tarihi uyarılarını yapıyordu:

“Hayal görmeyin. Terör örgütlerinin iradesi yok. Arkada destekçileri olan bu Haçlı ve Siyonistlerin dediğini yapmak zorundadırlar. Onların derdi de barış değil, çözüm değil, Büyük Ortadoğu Projesi gereği bizi parçalayıp İsrail’e vilayet yapmaktır. Terörü bitirmek için bunların teröre desteklerine son verin. Yanlış yapıyorsunuz. Ülkemizi parçalanmaya sürüklüyorsunuz.

Bugün gördünüz. Terör örgütlerini silahlandıran, himaye eden, destekleyen, dost kabul ettiğiniz Amerika’dır, Avrupa’dır, İsrail’dir. Hem de gözünüzün içine baka baka. Alay edercesine. İran ile ve İslam İşbirliği Teşkilatı ile ilgili bir iki, cılız çıkışınız var. Göstermelik ve takip edilmez fantezilere olarak.

Tuttunuz yine Amerika, yine Avrupa ve İsrail ile çözüm arayışına girdiniz. Tabir caizse size el etek öptürme seansları düzenliyorlar.

Bu defa ülkemizin bütünlüğü masaya konmuş, balta ile ameliyat yapma aşamasına geldiler.

Bundan önceki bütün politikalarınız boş çıktı. Olanlar Türkiye’ye oldu. Son aşamaya geldiniz.

Şimdi güçlü bir şekilde tekrar uyarı görevimizi yapıyoruz:

Yanlış politikalarınız yüzünden şehirlerimizin bir kısmını size boşalttırıyorlar.

Nefeslerimizi tuttuk, dikkat kesildik, sizi izliyoruz.

Allah korusun senaryoları bellidir:

Nihai kararlar verilirken buraların boş olmasını murad ediyorlar. İçerdeki ve dışardaki terör örgütlerine silah dâhil her türlü desteği vermeye devam edecekler. Güçlü silah desteği ile güvenlik kuvvetlerimizi iyice hırpalayacaklar. Milleti umutsuzluğa düşürüp istedikleri sonuçlara razı etmeye çalışacaklar. Gafletle kabul ettiğiniz ikiz yasalar ortaya çıkarılıp uluslararası mekanizmalar devreye sokulacak. Sizi geri dönülmez bir yola sokacaklar ve BOP gerçekleşecek.

O halde çare nedir?

Bölge ülkeleri ile süratle diyaloglar geliştirmek.

Terörün destekçisi ülkeleri ciddi uyararak, önce üslerimizin onlara destek amacıyla kullanımını bitirmek, genelde bu desteği azaltmak ve kesmek.

Bölge halkının isteklerini göz önünde bulundurmak.

İkiz yasaları yürürlükten kaldırmak.

İslam Birliği için ciddi adımlar atmak.

Bunları da yapmayacaksanız, hiç bir pişmanlığın fayda etmeyeceği sonuçları bu millete kabul ettiremezsiniz. Oy çokluğunuz olsa bile.

Uyarılarımıza kulak vermeyip, vahim sonuçları millete kabul ettirmeye çalışmanız halinde hiç bir şey eskisi gibi olmaz!

DİKKAT! KESİLİYORUZ!

Amerika dost ve müttefik sanıldı,

Elinde bal tası çekici göründü!

Maske düştü, katil yüz çıktı ortaya,

Elinde baltası, çekici göründü!

Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 894