Bugün: 24.01.2021

Doymaz Amerika

Haramla kurulmuş bir Amerika’dan bahsediyoruz!

Onmilyonlarca Zenci Müslüman’ın cesetleri, emekleri ve servetleri kullanılarak kurulmuş bir Amerika!

Onmilyonlarca Kızılderili’nin katliamı ve servetlerinin üzerine oturmuş bir Amerika’dır bu!

Ey Amerika!

Sen ne doyumsuz bir emperyalistsin böyle!

Nasıl haramla kuruldu isen, yine haramla hayatını devam ettiriyorsun. Dünyanın her tarafında yangınlar çıkartıp, işgal, katliam ve soygun yapıyorsun!

Son 15 yılda yaptıkların ise akılları durduran katliam ve soygun! Hem de Müslümanları kullanarak!

Afganistan’ı terör bahanesi ile ve NATO’yu kullanarak işgal ettin. 14 senedir katliam yapıp sömürüyorsun. Yaptığın katliamlar milyonları geçti. Uyuşturucu trafiğini yönlendirip milyarlarca doları cebe indiriyorsun. Bu nasıl terörle mücadele ki, öldüre, öldüre o ülkede insan bırakmadın, hala bitmedi. Bizimkileri de kötü niyetlerine alet edip kendi emniyetini sağlattırıyorsun.

Irak’ı kitle imha silahı var bahanesi ile işgal ettin. Gerek işgal sırasında, gerekse sonrasında bizimkileri de kötü niyetlerine alet ettin. Havaalanlarımızı, üslerimizi, hava koridorlarımızı, limanlarımızı kendi zalim askerlerin ve bunların ikmalleri için açtırttın. Tırlarımızı ikmal için kullandın ve şoförlerimizi öldürtüp vasıtalarının yakılmasına sebep oldun. Saf Müslümanları kandırıp kendi zalim conilerine dua bile ettirdin. Şerefli askerlerimizin başına çuval geçirip yöneticilerimizi küçük düşürttürdün, şereflerini beş paralık ettirdin. Bizimkiler edeplerinden (!) sana laf bile söyleyemediler. Musul, Kerkük ve Süleymaniye’deki tarihi haklarımızı gasp ettirecek uygulamalar yaptın. Bizim yöneticilerimiz kırmızı çizgi olarak neleri ilan etmişlerse adeta yalattırdın. Irak’ı paramparça edip bize tehdit durumuna getirdin. İyi niyetle (!) sana destek veren bizimkileri müşkül vaziyetlere soktun. Sonunda teröristlerden ordu kurup donatıp bizi tehdit ediyorsun. Yazık ki, sana bunları neden yaptığını bile kimse soramıyor. Ne doymaz bir emperyalistsin!

NATO’yu kullanarak Libya’yı mahvettin. Bizim saf iktidarımızı da kandırarak emniyetini sağlatmak için donanma, asker ve para vermek zorunda bıraktın. Libya’yı da paramparça edip, soyup, soğana çevirdin. Ne doymaz bir obursun sen!

Suriye’yi karıştırdın. İç savaş başlattın. Bizim saf yöneticilerimiz de bize Osmanlı kurduracaksın sandılar. Havadan ikmallere, eğit-donatlara, muhaliflere yardımlara sarıldılar. Ama sen çatışan bütün taraflara silah ve destek vererek alevlerin göklere yükselmesine ve Suriye’nin boşalmasına sebep oldun. Hala da melanetlerine devam ediyorsun, katliamlarını sürdürüyorsun. Ne doymazmışsın sen?

Arap baharı diye bizim saf yöneticilerimizin desteğini aldın ve kardeş ülkeleri karıştırdın. Mesela Mısır’da bizimkileri ters köşe yaptın ve Mısır’ı mahvettin. Ne doymaz oburmuşsun sen!
Yemen’e el attın. Kutsal şehirlerimizi her taraftan kuşattın, adım adım yaklaşıyorsun. Her yerde yaptığın gibi içerden işbirlikçilerle paslaşarak ilerliyorsun. Gözün hala doymadı mı?

Üslerimizi hiç pazarlıksız aldın bizim saf yöneticilerimizden. Şimdi bunları kullanıp hem Müslüman katliamını sürdürüyorsun, hem de teröristlere silah ve yardım veriyorsun. Ülkemizi parçalama peşindesin. Ne oburmuşsun sen!

“Teröristlerle değil, bizimle ortaksın” diye feryat eden yöneticilerimizle alay edercesine, hem bildiğini yapmaya devam ediyor, hem de bunları her gün büyük bir marifetmiş gibi açıklıyorsun. Hala doymadın mı?

Şimdi bizim saf yöneticilerimizi kanırta kanırta akıl hocan olan İsrail’e dost yapıyorsun. Mısır’ın zalim cuntacılarını baş tacı ettiriyorsun. BOP adı altındaki ifrit politikanı hayata geçirmek amacındasın. Ne doymazmışsın sen!

İslam dünyasını paramparça ettin, lüpledin, yaktın, yıktın!

Ne zaman doyacaksın?

Ne zaman yiyip de çatlayacaksın?

Yöneticilerimizi kandırmaktan ne zaman vazgeçeceksin?

DOYMAZ OBURLAR

Avrupa, Amerika açıkça
Sömürünün doymaz oburları!
Onlar yiyip de çatlamadıkça,
Aç kalırlar, doymaz öbürleri…  

Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 850