Bugün: 24.01.2021

İktidarın A Planı Amerika!

İslam coğrafyasındaki kızılca kıyametin sebebi bellidir:

Büyük Ortadoğu Projesi’ni hayata geçirmek, Büyük İsrail’i kurmak, Müslümanların zenginlik kaynaklarını batıya akıtmak, Mukaddes Beldeleri ele geçirmek!

Kısaca tarihte hedefe vardırılamayan Haçlı seferlerini bu sefer gerçekleştirmek, Müslümanlık şuurunu bir daha dirilemeyecek şekilde gömmek ve üstüne beton dökmek!

Bilhassa Amerika bu gayeyi gerçekleştirmek için akla hayale gelmeyen her türlü senaryoyu hayata geçiriyor.

Bu senaryoların başında, bölgede kurulmuş, ya da kendi kurdurduğu terör örgütlerini kontrol altına almak ve onları maşa olarak kullanmak.

Düşünün bölgemize yönelik faaliyet gösteren kaç tane terör örgütü var? Biz saymaktan aciziz. Birkaç tanesini ancak sıralayabiliriz:

El Kaide, IŞİD, PKK, El Nusra, PYD, YPG, FETÖ!

Mısır’da kurulanlar, Irak’takiler, Yemen’dekiler, diğerleri! Bunların isimlerini belirlemeye neredeyse alfabenin harfleri bile yetişmiyor.

Basında çıkan haberlere, yetkililerin demeçlerine, bu örgütlerin kullandıkları silah ve teçhizatlara, kullandıkları istihbarat bilgilerine baktığımızda ise, tamamına yakınının Amerikan yapımı ve yardımı olduklarını anlıyoruz.

Zaten kendileri de her gün itiraf ediyorlar. YPG, PYD gibi örgütlere her zaman yardım ettiklerini, hatta bunlara verdikleri modern silahların kullanılmasını öğretmek için üniformalı askerlerini gönderdiklerini en yukarıdakiler açıklıyor.

Aralarında El Nusra ve IŞİD’in de bulunduğu bir kısmına ise yanlışlıkla (!) silah attıklarını itiraf ediyorlar. ÖSO gibi Suriye’de rejime yönelik mücadele eden örgütlere de yanlışlıkla silah verirlerken, Suriye Devlet Başkanı Zalim Esed’den özür dilediklerine dair Rusya’nın açıklamaları var. Bu da gösteriyor ki, Suriye rejimine de silah yardımı yapıyor olabilirler.

Bir de bu örgütlerin faaliyetlerine baktığınızda tamamen ABD’nin planlarının gerçekleştirilmesine yönelik harekatlarda bulunuyorlar. Türkiye’de PKK’nın faaliyetleri, Suriye’de IŞİD, PYD, YPG ve diğerleri onların istediği şeyleri yapıyorlar.

Türk Silahlı Kuvvetleri’nin ABD’nin “hava desteği” ile Türkiye’ye karşı tehdit içeren terör örgütlerinin bölgeden temizlenmesi için Suriye’ye girmesinden sonra, ABD’nin daha acayip bir istekte bulunduğu Dişileri Bakanı Çavuşoğlu’nun bir sözü ile ortaya çıktı:

ABD, Türkiye’nin bölgede bulunan terör örgütleri ile iş birliğine girmesi için bastırıyor! Mesela, Suriye harekâtında YPG ile iş birliği yaparak daha güneye doğru yürüme isteği.

Bu rezil teklifin anlamı, terör örgütlerini Türkiye’nin seviyesine çıkarmak. Ya da koskoca Türkiye’yi terör örgütleri seviyesine indirme küstahlığını göstermek.

Dışişleri bakanının açıklamasının devamında biz bu rezil teklifi bazı şartlar ileri sürerek kabul edebileceğimizi bildirmişiz. Akıllara ziyan bir olay!

Peki bu iktidar bütün bu şeytanlıklara karşı ne yapmalı?

Başta şer odağı İncirlik’in boşaltılması olmak üzere Türkiye’ye yakışacak çok çözüm şekilleri var.

Lakin en başından beri bölge ülkeleri ile iş birliği ve İslam Birliği adımlarının atılması tek çözüm iken, bu konular Milli Görüş tarafından 40 yıldır Haçlı ve Siyonist’e asla güvenilemeyeceği gerçeği, tek çarenin de bu olduğu şiddetle ifade edildiği halde, maalesef görüyoruz ki, bu çözümler için adım atılmak bir yana, B veya C planlarında bile yer almamış!

Değişmez A planınız madem Amerika ile iş birliğidir, B veya C planı da yoktur; o zaman Amerika neyi öneriyorsa, bir iki mırın kırından sonra kabul etmek zorunda kalacaklardır. ABD’ye, Avrupa’ya ve İsrail’e asla güvenilemeyeceğini çok acı tecrübelerle gördüklerinden beri hep öyle olmuyor mu?

ABD’ye karşı mırın kırınların dozu yükseldiğinde, ya da süresi uzadığında bir darbe girişimi ile her şeyi yeniden yoluna koymuyorlar mı?

ÖLDÜRME TEKELİ

Bölgemizde terör örgütü işletmek,
Bulunuyor, Amerika’nın tekelinde!
Öldürmek, sürgün etmek, tahrip etmek;
Bulunacak, BOP bitinceye dek elinde!

Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 832