Bugün: 24.01.2021
  • Ana Sayfa
  • »
  • Kandırılan Milli Görüşçülere!

Kandırılan Milli Görüşçülere!

Kardeşim, çeşitli şekillerde aklını çeldiler, sana yanlış yaptırdılar!

“Biz de Milli Görüşçüyüz, Erbakan Hocamız bize bu partiyi kurmamızı emretti. Bizi gizliden destekliyor.”

Dediler, aklını çeldiler. Oyunu aldılar. Ama gördün ki, bu koca bir yalan imiş. Seni kandırmışlar, kafan yarılmış!

“Biz Batı hayranı falan değiliz, Amerikan dostu falan da değiliz, onlara takıyye yapıyoruz. Köprüyü geçene kadar ayıya dayı diyoruz. İşimizi gördüğümüzde, günü zamanı geldiğinde biz onlara dirsek vuracak ve aslımıza döneceğiz. Bize oy verin bunu bir an önce yapalım.”

Dediler, aklını çeldiler, oyunu aldılar. Gördün, ayıya dayı diyerek köprüyü geçmek bir yana, ayı köprüyü bizim tarafa geçti ve 14 yıldır katliam yapıyor. Bunlar hala dayı diyerek ayının hizmetine girdiler. Görüyorsun ki seni kandırmışlar, gözün patlamış!

“ABD ile koalisyon halindeyiz. İslam Birliği’ni biz telaffuz etmeden fiilen kuracağız. Yeni Osmanlı’yı kuracağız. Galip devletler masasında yerimizi alacağız. Hele bir Arap Baharı’nı gerçekleştirelim, siz o zaman bizi görün. Bunun için sabredin, destek verin, oy verin!

Dediler, akılını çeldiler, oyunu aldılar. Gördün, kaç tane İslam devleti bunların destekleri ile çatır çatır yıkıldı, milyonlarca Müslüman katledildi, tecavüze uğradı, soyuldu, onmilyonlarcası çöllerde, dağlarda, çadır kentlerde hayat savaşı veriyor, sulara garkoluyor. Hala İslam Birliği ufukta yok, katliamlar artarak devam ediyor. Görüyorsun ki seni kandırmışlar, dizin parçalanmış!

“Anaların gözyaşını dindireceğiz, terör sorununu kökten çözeceğiz, ülkemizin en akıllı yüzlerce adamını araya koyduk, çözüm üretiyorlar, bize güvenin, destek verin, oy verin”

Dediler. Aklını çeldiler, oyunu aldılar. Gördün, meğer terör örgütüne daha fazla silahlanması için göz göre göre, göstere göstere senelerce silah depolamalarına göz yummuşlar. Şu anda terörün önlenmesi bir yana, şehirlerimiz neredeyse işgal edilmiş. Camilerimizi tahrip edip, sokaklarımızı delik deşik ediyorlar. Büyük şehirlerde bile uzun namlulu silahlarla gösteri yapıyorlar. Anaların gözünden yaş değil, artık kan geliyor. Özerklik ilanı bile gündemde! Görüyorsun ki seni kandırmışlar, bacağın kırılmış!

“En büyük düşmanımız İsrail’dir. Mavi Marmara şehitlerinin hesabını soracağız, İsrail askerlerine postallarını yedireceğiz, Gazze şehitlerinin intikamı alınacak, asacağız, keseceğiz, van minüt, Mescidi Aksa’ya Ay Yıldızlı Bayrağımızı dikip, namaz kılacağız,  Filistin’e yaptıklarını burunlarından fitil fitil getireceğiz, bize oy verin!”

Dediler, aklını çeldiler, oyunu aldılar. Gördün, meğer en yüksekten bağırdıklarında bile daha fazla ticari ve gizli diplomatik ilişkiler kurulmuş.  Üstüne üstlük, en yetkili ağızdan açıkladılar ki, İsrail devleti ve İsrail halkı şüphesiz bizim dostumuzdur, diye! Görüyorsun ki, seni kandırmışlar, kolun kırılmış!

“Avrupa Birliği’ne girme bahanesi ile ülkemizdeki demokratikleşmeyi tamamlayacağız. Bizi nasılsa almayacaklarını biliyoruz. Onları kullanıyoruz, bize destek verin!”

Dediler, aklını çeldiler, oyunu aldılar. Gördün, ikiz yasaları çıkararak bölücülüğün altyapısını kurmuşlar. Ceza kanunlarını allak bullak ederek Avrupa’nın ne kadar rezaleti varsa cezasız ve müeyyidesiz evlerimize girdi. Hapishaneler ağzına kadar doldu, uyuşturucu, alkol, fuhuş okullarımızı istila etti. Nihayet baklayı çıkararak, Avrupa Birliği’nin en büyük idealleri olduğunu ilan etmek ve Euro’ya geçişi hazırlamak gibi abuk subuk sözler söylemeye başladılar. Görüyorsun ki seni kandırmışlar, ayakların kanamış!

En başta “Asla aldanan ve aldatan olmayacağız!”

Dediler, aklını çeldiler, oyunu aldılar. Gördün, onları aldatmayan kalmamış, onlar da seni aldatmışlar, yara bere içinde kalmışsın!

“Komşularla tüm sorunları çözeceğiz!”

Dediler, aklını çeldiler, oyunu aldılar! Gördün, tüm komşularla kanlı bıçaklı oldular, İsrail’in kapısına koştular! Görüyorsun ki seni aldatmışlar, kulağın patlamış!

Yazımız uzamasaydı diğer konulardaki kandırılmışlıklarını da yazacaktık.

Seni orada tutmak için asıl olman gereken yuvana ne iftiralar attılar, hala anlayamadın mı? Erbakan Hocamıza hayattayken utanmadan koltuk heveslisi, makam, mevki aşığı iftiraları ile Milli Görüş’ün 46 yıllık karargâhına yaptıkları Ergenekon’cu, Esed’ci, Paralelci, HDP’ci, PKK’cı isnatlarının fos çıktığını görmedin mi?

Erbakan Hocamızın sözlerini hatırlayalım:

“Eninde sonunda Milli Görüş’e, Saadet Partisi’ne geleceksiniz! Çünkü başka çıkış yolu yok! Ama biz isteriz ki, kafanız, gözünüz yarılmadan gelin! Kolunuz bacağınız kırılmadan gelin!

Milli Görüşçü kardeş!

Daha neyin olmasını bekliyorsun?

İşin sonunu bekliyorsan bil ki, Türkiye, komşuları ve birçok İslam ülkesi gibi BOP’a sokulmaya çalışılıyor. Bu safhada bari uyan be kardeşim! Daha sonra uyansan bile çok geç olacağını gör be kardeşim!

Hamasi nutuklara ve afaki sözlere daha ne kadar kanacaksın?

Bir delikten kaç defa ısırıldın?

Hala çıkış yoluna gelmeyecek misin?

NİĞDE VE BOR

Derin gaflettesin ey kardeşim!
Uyanman için çalınca boru,
Görürsün ki, eşeğin çalınmış;
Ve götürmüşler Niğde’yi, Bor’u…

Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 707