Bugün: 23.09.2020
  • Ana Sayfa
  • »
  • Kitabımız ve Karikatür Rezaletleri

Kitabımız ve Karikatür Rezaletleri

Paris’te Peygamber Efendimize hakaret eden karikatürleri yayınlayan bir dergiye baskın yapılmış.

Şu kadar kişi öldürülmüş, şu kadarı da yaralanmış. Baskıncılar, vahşeti, yaralı insanları da öldürerek nefret boyutuna taşımışlar.

Elbette bu vahşet İslam Kitabı’nda yazmaz. Tasvip edilmesi asla mümkün değildir. Bir provakasyon olduğu da hemen anlaşılabilir.

Ama bu güne kadar bu konuda bizim Kitabımızda yazmayan ne kadar büyük rezaletler, ne kadar büyük vahşetler işlendi?

Buyurun hatırlayalım!

Bundan takribi 10 yıl önceydi. Danimarkalı rezil karikatüristler, Peygamber Efendimize hakaret ve aşağılama, amacıyla karikatürler çizip yayınlamışlardı. Bu rezil insanları himaye ve teşvik eden kişinin de Danimarka Başbakan’ı Rasmussen olduğu belli olmuştu. Kendisi bu rezilleri kınayıp susturacağı yerde, fikir özgürlüğü teranesi ile korumuş, kollamış, teşvik etmişti. İslam düşmanı Rasmussen’den başka bir hareket beklemek de zaten mümkün değildi.

Türkiye’de ve dünyada Müslümanlar aşağılanmışlık duygusu ile ayağa kalktılar, protesto ettiler.

Kısa süre sonra bu Haçlı rezilleri tutup bu İslam düşmanını, NATO Genel Sekreteri adayı olarak açıklamazlar mı? Yaraya kezzap dökmek gibi bir şey. Ama Müslümanlar NATO’nun karar organlarında bulunan Türkiye’ye bakıp teselli buldular. Nasıl olsa Müslüman Türkiye’nin; namazında niyazında, eşi başörtülü Başbakan’ı ve Dışişleri Bakanı buna müsaade etmez sanıyorlardı.

Ama o da ne, yaraya kezzap dökercesine aday gösterilen İslam düşmanı Rasmussen, aynı yaraya kurşun dökercesine, Türkiye’nin desteği ile seçiliverdi. Üstelik Türkiye ile alay edercesine davranışlar göstererek.

Söyler misiniz, bunun Kitabımızda yeri var mıdır? O rezil İslam düşmanı ile, onu o makama getirmek için destekleyenlerin farkı var mıdır?

Sonrası daha rezalet!

İslam Düşmanı Rasmussen kumandasındaki NATO’nun, Müslüman ülkelere saldırması, katliam, tecavüz, işkence ve soygun yapmasına, camilerimizin yakılıp, yıkılıp, Kitabımız Kuran’ı ayaklar altına almaları sonucunu doğran işgallerine, fiili destek verilmesinin hangi kitapta yeri vardır? Afganistan’ı, Libya’yı tar ü mar eden, Kardeş ülke Pakistan’ı her gün çeşitli bahanelerle bombardıman eden NATO ordusunun kumandanı kimdi, Mehmetçik işin neresindeydi? Bunlar yetmemiş gibi, aynı İslam düşmanı Rasmussen’in kumandasındaki NATO güçlerinin, Suriye ve Irak dahil, diğer İslam ülkelerine de müdahale etmesi için çağrı yapanların, Kitabımıza göre  Rasmussen’den ne gibi farkları vardır?

Bütün bunlar olup, milyonlarca Müslüman katledilip tecavüze uğramasından sonra görev süresi dolan aynı Rasmussen rezilinin, Türkiye’deki aynı yöneticilerce desteklenip, ikinci defa NATO’nun başına getirmelerinin hangi kitapta yeri vardı?

Bu kadar gaddarca katliamların, İslam dünyasında meydana getirdiği öfkeyi provake edeceklerin bulunabileceği hiç hesaplanmış mıydı?

Şimdi Türkiye’deki mevcut iktidar tutmuş Paris’teki bu povakasyonu kınama yarışına girmiş.

Ayna alıp kendinize hiç bakmaz mısınız?

Böyle provakasyonların oluşmasında karikatür rezaletlerinin kullanılabileceğini hiç düşünmediniz mi? Baş rezaletçiyi destekleyip İslam ülkelerini yakıp yıkmasına yardım ederken, olabilecekleri hiç öngörmediniz mi?

Sizin bu yaptıklarınız hangi kitabın hangi bölümünde yazıyor? Vukuatınız bundan ibaret de değil. Karikatür rezaletleri gibi, Peygamberimize hakaret rezaletleri Türkiye’ye de sıçramıştı. Ama meydanları doldurup protesto eden Milli Görüş camiasından başka kimsenin kılı kıpırdamamıştı. Çünkü kendiniz açıklamıştınız. 10 yıldır Müslümanların gazını alıp, iliğini boşaltma görevimiz vardı ve yaptık, diye.

Peygamberine, Kuran’ına ve mukaddeslerine hakaret karşısında Müslümanları pasifize etmek hangi kitapta yazıyor?

Paris baskını bir provakasyon! Tamam, biz de öyle diyoruz! Ama bunun altyapısında sizlerin rolü nedir, hiç düşündünüz mü?

Ateşle oynadınız, şimdi yangını kim çıkardı diye feryat ediyorsunuz!

Yıllar önce sorduğumuz soruyu şimdi tekrarlıyoruz:

Kitabınız mı değişti, siz mi değiştiniz?

YARAMIZA KEZZAP

Ateş akıp, lav püskürüyor

Kezzap döktüğünüz yaradan;

İslam dünyası yangın yeri,

Bize yardım etsin Yaradan…

Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 1039