Bugün: 19.01.2021
  • Ana Sayfa
  • »
  • Mısır İçin Kim Ne Yapıyor???

Mısır İçin Kim Ne Yapıyor???

MISIRLI MÜSLÜMANLAR: Her gün yüzlerce Müslüman can veriyor. Meydanları boşaltmıyorlar, davalarının arkasındalar. Canları ile..
SİSİ VE CUNTACILAR: Vurmaya öldürmeye yakmaya devam ediyorlar. Maskeli militanları ölüm kusuyor.ABD ve BATI: Cuntacılara olan desteklerini saklamaya çalışsalar da ellerindeki kan açığa veriyor.

İSRAİL: Sinsi sinsi (Sisi Sisi) gülüyor!

BİRLEŞMİŞ MİLLETLER: Toplanamıyorlar, toplansalar da karar veremiyorlar. Keyiften dört köşe olduklarını görüyoruz.

ARAP ÜLKELERİ: Cuntaya tam destek vermeye devam ediyorlar. Tatlı saltanatlarının bitmesinden korkuyorlar. Koltuklarının altındaki bombayı fark ediyorlar. Paralar caniye destek için Mısır’a yığılıyor.

İSLAM İT TEŞKİLATI: Ekmeleddin İhsanoğlu diyor ki, taraflar birer adım geri atsınlar. Yani şunu demek istiyor. Müslümanlar meydanları boşaltsınlar. Askerler de öldürmeye son versinler. O zaman ortada verilmiş 5000 şehidin davası kalır mı?  (vah, vah, vah!)

TÜRKİYEDEKİ YETKİLİLER: Her fırsatta Batının ikiyüzlülüğünü açıklıyorlar. (Batı ile hareket etmek zorundayız diye yola çıkanlar kendileri değilmiş gibi..) Bu tamam da hadi bir adım atın. Yok. Obama ne yapacak görelim, biz de onu yaparız, anlayışı ile bu günkü Gül-Erdoğan görüşmesini bile ileri bir tarihe ertelemişler. Amerika’nın hoşuna gitmeyen şeyler yapmayalım diye herhalde. Büyükelçisini çekerken bile ABD den önce davranmaktan korkuyorlar. İT teşkilatı başkanı Ekmeleddin İhsanoğlu’na kızıyorlar, hiçbir şey yapmıyor diye. Ama millet bilmiyor mu o adamın AK Parti’den habersiz hiçbir şey yapmayacağını, onların atadığını onlarla beraber çalıştığını?  Siz ne adımlar attınız, diye sorsak, uluslararası kuruluşlarda atılmış bir adımları henüz yok. İki de bir Batı’nın Türkiye için de aynı tezgâhları kurduklarını açıklıyorlar. İyi de Batı hep böyleydi, yeni mi uyanıyorsunuz???

TÜRK TV YORUMCULARI:
Tv Tv dolaşıp, sabahlara kadar akşamlara kadar vır vır vır, yorum yapıyorlar, ama çarenin İSLAM BİRLİĞİ’ni bir an önce kurmak olduğunu hiç biri telaffuz etmiyor.

MİLLİ GÖRÜŞ: Ellerindeki tüm imkânları kullanarak şehir şehir, meydan meydan dolanıp Müslümanları ve dünyayı uykusundan uyandırmaya çalışıyor.
Velhasıl herkes çalışıyor, tiynetince…
Her gün yüzlerce Müslüman şehit olmaya devam ediyor…
Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 1210