Bugün: 19.01.2019

Pansiyonlar Hayat Buldu

2015-2016 Eğitim-Öğretim yılı başladığından itibaren Bulancak ve Piraziz İmam Hatip Lisesi Pansiyonlarında çok önemli bir proje uygulandı.

Bulancak Âb-ı Hayat Derneği tarafından hazırlanan ve İçişleri Bakanlığı tarafından kabul edilen ve finanse edilen Yurtlar Hayat Buluyor Projesi ile gençlerimiz keyifli anlar geçirdi.

Hemen her kategoride faaliyet olan projede çocuklarımızın zaman zaman konferans ve seminerlerle, zaman zaman il içi ve şehirlerarası gezilerle, tiyatro ve sinema gibi etkinliklerle, kültürel yarışmalar ve onlarca faaliyet yaptı.Bendenizin naçizane görev aldığı Yurtlar Hayat Buluyor Projesi özellikle diğer öğrencilere göre dezavantajlı olan pansiyon öğrencilerinin sosyalleşmesi ve pansiyon dışı etkinlik yapmak amacıyla hazırlanmış bir proje.

İDEALİST BİR İMAM HATİP NESLİNE İHTİYAÇ VAR

Her zaman derim imam hatip bir sevdadır, bir inşa projesidir. Şuurlu ve idealist bir neslin inşası için bugün İmam Hatiplere daha çok ihtiyaç vardır.

Bugün Cumhurbaşkanımıza, Belediye Başkanımıza ve birçok kurum idarecilerine baktığımızda imam hatip kökenli olduğunu kolayca görebiliyoruz. Gelecek nesiller adına ümitli olmak için imam hatiplere yapılan her türlü proje çok önem arz etmektedir.

İNANÇLI VE İDEALİST BİR KADRO

Bu noktada bu ve benzer projeler hazırlayan Bulancak Âb-ı Hayat Derneği Yönetimini, Bulancak ve Piraziz İHL Yöneticilerini tebrik ediyorum.

Bu arada bu sene Bulancak İmam Hatip Lisesinden mezun olan ikiz yeğenlerim Muhammed İkbal ve Ali Ramazan’ı ve ailesini en içten duygularla tebrik ediyor, bundan sonraki hayatlarında başarılar diliyorum. Gönlünüz, bahtınız açık olsun.

Yolu, gönlü ve sevdası İmam Hatip olanın yüreği ve zihni hep diri olur.   
--
Ubeydullah GÖKTEKİN

Telefon  : +90 530 206 96 00
Mail 1    : ugoktekin@hotmail.com
Mail 2    : ugoktekin@gmail.com
Web      : www.ubeydullahgoktekin.com.tr

Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 576