Bugün: 19.01.2019
  • Ana Sayfa
  • »
  • Yüreklerde Yaşadığımız Buruk Bayramlar

Yüreklerde Yaşadığımız Buruk Bayramlar

Ramazanın son on gününe girdiğimiz, Kadir Gecesi ve Bayram heyecanını yüreklerimizde hissettiğimiz bugünlerde hainler yine yaptı yapacağını.

Atatürk Havalimanı’nda yaptıkları terör saldırısı ile onlarca vatandaşımızı şehit etti, yüzlerce vatandaşımızı ise yaraladı.

TERÖR HER YERDE, HER ZAMANDA TERÖRDÜR

Zamanın en cahil halkı olan Mekkeli müşriklerin bile savaşmadığı haram ayı vardı. Ramazan ayında hiç kimse savaşmaz, saldırı yapmazdı. Ama bugün adı, kimliği, coğrafyası neresi olursa olsun terör örgütleri saldırılarına devam ediyor.

Hiç bir inancı, dini, hedefi, amacı olmayan bu terör örgütlerinin tek amacı kan ve gözyaşıdır. Ülkemiz ne zaman bir virajı aşıp düzlüğe çıkacak olsa özenle kurguladıkları hain planları devreye sokuyorlar.RAMAZAN VE BAYRAMIN HEYECANINI YAŞAYAMADIK

Ramazanın sonuna geldik, ancak ne içinde bulunduğumuz aydan, ne de inşallah bayrama kavuşacağız diye sevinemiyoruz. Annelerin yüreklerine bu ateşleri düşürenleri Rabbim bu mübarek ayların hürmetine hak ettiklerini versin.

KÜFÜR, TEK MİLLETTİR!

Bugün dünya coğrafyasına baktığımızda terörü yapanların, teröre laf söylemeyen ya da söyleyemeyenlerin ve terör üzerinden siyaset yapanın hiç bir farkı olmadığını kolayca görüyoruz. Hepsi bugün tek bir amaca hizmet eder, Bu da kan ve gözyaşıdır.

GÜN; BİRLİK VE KARDEŞLİK GÜNÜDÜR

Gelin, bugünden sonra birlik olalım. Barış ve kardeşlik içerisinde yaşayalım. Dünyanın birçok coğrafyası tek vücut olmuş kenetlenmiş terör örgütlerine karşı tek vücut olalım. Bunların amacı düşüncesi ne olursa olsun masum insanlardır, yani bizlerdir. İdeolojik ve dini düşüncelerimizi bir kenara bırakalım. Terör üzerinden siyaset yapanlara prim vermeyelim, kardeş olalım, kardeşçe yaşayalım. Bir kaç gün sonra kavuşacağımız bayrama kardeşçe girelim. Bu ülke, bu topraklar kolay kazanılmadı. Dedelerimizin omuz omuza çarpışarak, kan dökerek kazandığı bu topraklarda torunları olarak ucuz siyaset üzerinden kavga etmeyelim.

Bu duygu ve düşüncelerle İstanbul Atatürk Havalimanı’nda yapılan hain terör saldırısını şiddetle kınıyor, şehitlerimize Allah’tan rahmet, yakınlarına baş sağlığı diler, mübarek Kadir Gecenizi ve Ramazan Bayramınızı en içten dileklerimle kutlarım. Bu bayramda yüreklerimize sevgi ve kardeşliğin ilk cemresinin düşmesini Yüce Allah’tan dilerim.

Kaynak: http://www.ubeydullahgoktekin.com.tr/yureklerde-yasadigimiz-buruk-bayramlar/
--
Ubeydullah GÖKTEKİN

Telefon  : +90 530 206 96 00
Mail 1    : ugoktekin@hotmail.com
Mail 2    : ugoktekin@gmail.com
Web      : www.ubeydullahgoktekin.com.tr

Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 550