Tığlı, Bir Dizi Ziyaret Gerçekleştirdi

12 Ekim 2021 21:47
Tığlı, Bir Dizi Ziyaret Gerçekleştirdi

Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanlık Divanı Üyesi ve Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Giresun Milletvekili Necati Tığlı, Alucra, Çamoluk ve Şebinkarahisar’da partililer ve vatandaşlarla buluştu.

Milletvekili Necati Tığlı, Giresun’da yaptığı çalışmalar kapsamında 8 Ekim’de Alucra’da 9 Ekim’de Çamoluk’ta ve 10 Ekim’de Şebinkarahisar’da yaptığı çalışmalarla hem vatandaşın ve esnafın derdini dinledi hem de partililer ile bir araya geldi.
 
Alucra İlçe Başkanı Osman Seferoğlu ile birlikte Alucra’da CHP Alucra İlçe Başkanlığı’nda partiler ile bir araya gelen daha sonra beraberinde ki heyet ile birlikte esnaf ve vatandaşların sorunlarını dinlemek için ilçe merkezinde çalışmalarına başlayan CHP’li Tığlı, daha sonra Fevzi Çakmak Köyünde Köy Muhtarı Nazım Darama ve vatandaşlar ile bir araya gelip köyün sorunlarını ve çözüm önerilerini görüştü.
 
TBMM Başkanlık Divanı Üyesi Necati Tığlı, “Çalışmalarının ikinci gününde önce Çamoluk İlçe Başkanlığında İlçe Başkanı Abdülkadir Tatar ile bir araya gelerek Çamoluk ile ilgili görüşmelerde bulundu. İlçe Başkanlığı’ndan büyük bir kalabalık ile ayrılan ve ilçe merkezinde esnafın, vatandaşın, gençlerin sesini dinleyen Tığlı, daha sonra Kayacık Köyüne giderek köy muhtarı Kadir Türkavcı ile köyün sorunları ve çözüm önerileri üzerine görüşmelerde bulundu. Tığlı, aldığı notlarla dikkat çekti.
 

Kaynak : www.kerasushaber.net

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle